After party w Before Food Market

30 March 2017

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Po konferencji Łódź Rediscover organizatorzy wydarzenia zapraszają gości na after party. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:30 w lokalu Before Food Market, który znajduje się w strefie Piotrkowska 217.

BEFORE Food Market w Łodzi – pierwszy food market w Polsce. W październiku 2016 roku dołączył do grona światowych food marketów będąc wyjątkową na skalę kraju atrakcją dla miłośników wyśmienitej gastronomii, unikatowych produktów z całego świata oraz poszukiwaczy miejskiej rozrywki w zupełnie nowej formule.

Food Market to gastronomiczne połączenie dwóch nurtów street food i slow food – pełnowartościowe dania, wytworzone z wyselekcjonowanych produktów serwowane w formie dań degustacyjnych, czy przekąsek finger food – łatwe i szybkie do konsumpcji. Przestrzenią integrującą gości miejsca i wyróżniającą się spośród znanych Polakom lokali gastronomicznych są wspólne stoły i wydzielone przestrzenie oferujące atrakcje dodatkowe (recitale unplugged, wernisaże, czy pierwsze w Łodzi miejsce oferujące ogólnodostępne, zróżnicowane tematycznie, cykliczne warsztaty kulinarne).

The 4th Invested Interest - Investment Market Conference

The 4th Invested Interest - Investment Market Conference

22 May 2018,Intercontinental Hotel,Emilii Plater 49, Warsaw
The 13th Tennis Tournament Eurobuild CEE

The 13th Tennis Tournament Eurobuild CEE

29 June 2018,Warszawianka Tennis Club,Warsaw
17th Eurobuild CEE Golf Tournament

17th Eurobuild CEE Golf Tournament

29 June 2018,First Warsaw Golf & Country Club,Golfowa 44, Rajszew
Łódź REdiscover
Łódź
Andel's Hotel, ul. Ogrodowa 17