After party w Before Food Market

30 March 2017

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Po konferencji Łódź Rediscover organizatorzy wydarzenia zapraszają gości na after party. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:30 w lokalu Before Food Market, który znajduje się w strefie Piotrkowska 217.

BEFORE Food Market w Łodzi – pierwszy food market w Polsce. W październiku 2016 roku dołączył do grona światowych food marketów będąc wyjątkową na skalę kraju atrakcją dla miłośników wyśmienitej gastronomii, unikatowych produktów z całego świata oraz poszukiwaczy miejskiej rozrywki w zupełnie nowej formule.

Food Market to gastronomiczne połączenie dwóch nurtów street food i slow food – pełnowartościowe dania, wytworzone z wyselekcjonowanych produktów serwowane w formie dań degustacyjnych, czy przekąsek finger food – łatwe i szybkie do konsumpcji. Przestrzenią integrującą gości miejsca i wyróżniającą się spośród znanych Polakom lokali gastronomicznych są wspólne stoły i wydzielone przestrzenie oferujące atrakcje dodatkowe (recitale unplugged, wernisaże, czy pierwsze w Łodzi miejsce oferujące ogólnodostępne, zróżnicowane tematycznie, cykliczne warsztaty kulinarne).

The 3rd Architecture and Construction Festival

The 3rd Architecture and Construction Festival

19 września 2018,PIN-UP Studio,ul. Nowogrodzka 84/86, Warszawa
The 3rd Real Estate Table Tennis Tournament

The 3rd Real Estate Table Tennis Tournament

29 September 2018,Hala Sportowa "Siennicka" OSiR Praga-Południe,ul. Siennicka 40, 04-393 Warsaw
The 9th Conference Office Market For Poland

The 9th Conference Office Market For Poland

16 October 2018,Marriott Hotel, Al. Jerozolimskie 65/79,Warsaw
The 24th Annual Property Market Convention

The 24th Annual Property Market Convention

22 November 2018,Intercontinental Hotel,Emilii Plater 49, Warsaw
Łódź REdiscover
Łódź
Andel's Hotel, ul. Ogrodowa 17